Sıkça Sorulan Sorular

Sizinle Paylaştığım Bilgiler Güvendemi ?


Cevap :
Evet , Başvuru sırasında bize vermiş olduğunuz kşisel bilgileriniz kesinlikle 3.taraflara iletilmez, kayıt formu elimize geçtikten sonra sizinle iletişime geçer ve bilgilerinizi saklamayız.kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. • Oriflame'e kayit olan uyeler www.oriflame.com.tr adresine yaptiklari muracaat ile kisisel bilgilerinin sistemden silinmesini saglayabilirler. oriuyekayit.net BİLGİSAYARIMIZDAKİ VERİ TABANINDAN BÜTÜN BİLGİLERİ SİLMEYİ TAAHHÜT EDER
 


Nasıl katılabilirim?


Cevap :

Oriflame'e, bizimle temasa geçerek, katılabilirsiniz.Kayıt formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.


Ne kadar zaman harcamalıyım?


Cevap :

Ne zaman ve ne kadar çalışmak istediğinize kendiniz karar verin. Tüm zamanınızı bu işe adamak veya boş zamanlarınızda ek gelir sağlamak size bağlıdır. Açılış saati olmadığı için size uyan bir şekilde zamanınızı ayarlayabilirsiniz.


Nasıl para kazanabilirim?


Cevap :

Oriflame'de para kazanmanın iki yolu vardır. Güzellik Danışmanı olarak indirimli fiyattan sipariş verdiğiniz ürünleri katalog fiyatından müşterilere satarsınız. Ayrıca, diğer insanları da Oriflame ailesine davet ederek satış yapan bir ekip kurduğunuz takdirde buradan da  ek bir gelir hatta daha büyük gelirler de elde edersiniz.


Nasıl başlayabilirim?


Cevap :

Yeni başlayan bir Güzellik Danışmanı olarak, size koçluk ve rehberlik edecek, yardımcı olacak daha deneyimli lideriniz olacaktır. Koçunuz size Oriflame'i tanıtacak ve başlangıçta gerekli olan her türlü bilgiyi ve kataloğu sizinle paylaşacaktır. Aktif olarak başladığınızda öncelikle kendi ürünlerinizi indirimli alacaksınız, arkadaşlarınıza, tavsiye ederek 2.kez kazanmaya başlayabileceksiniz...Hatta arkadaşlarınız da sizin yaptığınız işe davet ederek üye yaparsanız 3.keazancımıza yani daha büyük ve düzenli gelirlere, fırsatlara, dolar ödülleriyle yurtiçi ve yurt dışı seyahtlere ulaşırsınız...


Bir Oriflame satış danışmanı olabilmek için gereken şartlar nelerdir?


Cevap :

Oriflame'e isteyen ve 18 yaşını doldurmuş olan herkes katılabilir. Birçok farklı geçmişten herkes Oriflame'de çalışarak başarıyı yakalamıştır. Kendi işinizi kurmanız için çok nadir bir fırsat sunmaktayız. KATILIM ÜCRETSİZDİR sizden herhangiyetenek, bir iş tecrübesi ve diploma istenmeyecektir.  Ve bu iş için gereken tek yatırım işe bağlılığınız ve tutkunuzdur. 


Kaynak: tr.oriflame.com 2019


Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 1152724 kod numaralı Oriflame Marka Ortağı Yasemin Erol'a aittir.